Patroni 2022 roku

Patroni 2022

Ibuk Libra, Legimi

Libra Ibuk

Covid 19 - Procedury

covid

...

 15mapa

XIII Ogólnopolski Tydzień Kariery

XIII Ogólnopolski Tydzień KarieryTegoroczne hasło tego wydarzenia to: "Wyprawa na 3K: Kariera, Kompetencje, Kreatywność". Akcji towarzyszyła wystawa, na której wyeksponowano bogaty zestaw literatury tematycznie związanej z powyższym zagadnieniem.
>W tym roku Biblioteka Pedagogiczna w Zduńskiej Woli we współpracy z doradcami zawodowymi - Panią Agnieszką Kobierą z Młodzieżowego Centrum Kariery w Zduńskiej Woli oraz Magdaleną Niezgodzką z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Sieradzu przygotowała spotkanie pt. "ABC rynku pracy - kariera, kompetencje, kreatywność" z uczniami III klasy TS-M z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli.

Panie w profesjonalny sposób udzieliły informacji jak napisać CV, list motywacyjny i jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej z przyszłym pracodawcą. Uczestnicy spotkania chętnie zadawali pytania i z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach.  

XIII Ogólnopolski Tydzień Karieryv   XIII Ogólnopolski Tydzień Kariery   XIII Ogólnopolski Tydzień Kariery   XIII Ogólnopolski Tydzień Kariery

XIII Ogólnopolski Tydzień Kariery   XIII Ogólnopolski Tydzień Kariery   XIII Ogólnopolski Tydzień Kariery   XIII Ogólnopolski Tydzień Kariery